| BlueSkyHolyday a întrebat:

Buna tuturor de pe >sitebig grin

Răspuns Câştigător
| Anonim3007 a răspuns:

Asta e raspunsu meu : ochi pentru ochi dinte pentru dinte. Poate o sa intelegi la ce ma refer... daca nu da-mi msj privat si iti explic totu

1 răspuns:
| BlueSkyHolyday explică:

As dori sa va pun o intrebare: am fost la ziua unei colege, acolo am facut cunostiina cu un verisor de-al ei care m- privit intens in ochi[inclusiv cand am facut cunostiinta]:d, apoi seara, tot venea langa mine eu ma puneam pe el, radeam zambeamhappy apoi acea colega a zis ca ma place si ca poate paria 100% ca e asa pentru ca ea il cunoaste de 12 ani...imi place multlove struck cum pot sa ii arat nu sa-i spun ca imi e rusinewhistlingar merita sa-i zic colegei, nu e barfitoare. ma place?! va og ajutor[daca vreti povvestea pe lung ca sa va dati seama dati mesaj privat]:d