| Olgutza21 a întrebat:

Bună tuturor. Duminica care vine, eu şi prietenul meu facem un anişor de când suntem împreună. Cred că ar trebui să-l felicit cu ceva, simbolic... doar că nu prea am idei... Îmi dă cineva un sfat? happy

5 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Hmm foarte frumosss:X... LA multi ani impreunaaa:*!

pai uite, ai putea sa faci ceva simbolic pentru amn2winking. adica, sa cumperi din argint 2 inele identice, unu sa il dai lui si unu sa iti ramana tie, il poti grava ori pe exterior ori pe interior si sa scrii pe cel care il dai lui numele tau, si pe celalalt care ramane la tine, numele luitongue.
bineinteles totul sa fie simbolic, adica sa ii spui sa nu creada ca l`ai cerut de sotlaughing.
[asa or sa stie toate fetele ca el e "luat"laughing)]
sper ca ti-am dat o idee faina:*.
baftaaalove struck

| Andra_3863 a răspuns:

Ceva frumos ar fi sa faci un fel de album cu poze cu voi si sub fiecare poza sa scrii cate ceva despre el sau voi.gen:
- si totusi nu tine prea mult de tine cand vrei sa iubesti... conteaza si persoana de langa cum te face sa o faci...
sau alte chestii din mintea ta
sau cumpara o cana si personalizeaz`o...ori cu o poza de`a ta in care sa pari mai somnoroasa si sa scrii dupa "buna`dimineata si tie scumpule" sau asa ceva...pe care sa o pui in 12 cutiute, care sa simbolizeze cele 12 luni impreuna.
sau daca stati impreuna...fa 12 biletele pe care sa le numerotezi si sa le lipesti peste tot: pe perna,oglinda de la baie,usa de la bucatarie,aragaz, frigider, una de la intrare...peste tot. si sa scrie pe ele tot felul de mesaje pentru el, da` cu continut diferit.

Multi ani impreuna:*

| goldheart a răspuns:

Buna! In primul rand, doresc sa va felicit pentru primul vostru anisor impreuna :*:*:* Un cadou dragut pe care i l-ai putea face ar fi sa inramezi o poza de-a voastra care stii ca-i place si lui ff mult. Astfel, cand o va vedea, isi va aduce aminte de momentele minunate pe care le-ati petrecut atunci cand ati facut poza si nu numai. O alta idee ar fi sa ii daruiesti un ursulet de plus, un parfum barbatesc sau poate preferi... tricourile cu imprimeuri dragute big grin. Desigur, acestea sunt doar cateva din sutele de cadouri pe care i le poti da, insotile de un sarut dulce. Sper ca ti-au fost de ajutor sfaturile mele. fundita? :*:*:*

| FireNinja a răspuns:

Daca vrei sa ii iei un cadou atunci iai ceva personalizat.Un ursulet cu scris pe tricou, sau chiar un tricou.Se pot imprima chestii pe ele la Laris.din cate stiu. Daca vrei ceva mai diferit.adica mai mult verbal incearca sa scrii o poezie sau mergeti la o cina romaniticabatting eyelashesoricum, sa fie o surpriza pentru el... daca nu stie si el ca aveti un an de cand sunteti impreuna si iti va lua si el un cadoubatting eyelashes

| DjChryss a răspuns:

O partida de sex e perfecta pentru amandoi... chiar o sa se bucure pe deplin big grinlaughing