| soRyN_6579 a întrebat:

Saloot TPU- Am si eu o mica problema tongue
Peste 1 luna eu si iubita mea o sa facem un anisor de cand suntem impreuna :X si nu stiu ce sa-i cumpar.
Asi dori cateva sfaturi si idei de la voi sunt intr-o pana de idei si chiar nu stiu ce ar trebui sai cumpar sau ce ar trebui sa fac sad
Si asi mai avea o intrebare voi cum ati proceda daca ati fi in situatia meaa big grin Dau funda+vot pentru cine ma ajta si imi da cateva idei si sfaturi despre ce ar trebui sai cumpar sau sai pregatescwinking
Mss mult kiss

Răspuns Câştigător
| Roxanaaaa a răspuns:

Buna, pentru inceput ofera-i un buchet de flori (in general noi fetele ne simtim minunat cand primim flori), invit-o in oras la un restaurant sau plimbativa, eventual daca vrei poti sa ii faci si o declaratie de dragoste, dar ai grija ca locul unde o sa o inviti sa inspire putin romantism. Sper ca te-am ajutat. Succes!

3 răspunsuri:
| Iubiţica95 a răspuns:

Eu i-am luat iubitului de 1 anishor puzzle cu poza noastra.si a durat 2 ore sa le faca a fost super distractiv :d poti sai faci cadou o cina romantica sau daca va fi cald cald un picnik.Sau s-o legi la ochi si so duci undeva unde e pustiu, cald si cu petale de trandafiri sa faceti amooor :p
sper ca te-am ajutat

| con12ro a răspuns:

Pai bomboane un buchet de flori parfum si ceva special nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai,bag seama, ca unora le este rau frate, asa de rau incit cred ca dragostea e direct proportionala cu valoarea cadourilor.Nu-i cumpara mai nimic. Daca o termina cu tine inseamna ca pentru cadouri statea nu pentru tine.