| anonim_4396 a întrebat:

Flirtul cu o alta persoana, dar cel care dupa urma caruia nu se ajunge la sex, este tot o inselaciune a partenerului/ partenerului/ sotului/ sotiei? Ca fapt in sine, flirtand se cobsidera deja inselat? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Cred că acea persoană care consideră acest lucru ca fiind adevărat e paranoică. Filtrul, în sine, poate fi doar o trăsătură glumeață a unei persoane. Filtrul poate fi doar un mijloc de comunicare, făcând conversațiile mai incitante și mai amuzante.
Sunt diferențe între un simplu flirt sau o atracție adevărată.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Consider ca cand iubesti cu adevarat nu faci asa ceva, adica cred ca cu toti avem ratiunea a de ne stapani animalul din noi, daca nu ai recomand meditatia

| JulietteJokes a răspuns:

Din punctul meu de vedere este înselat. Eu am o relație frumoasă bazată pe incredere care durează de doi ani nu mi-ar plăcea ideea ca iubitul meu sa facă ochi dulci sau anumite afirmații altei femei. Sunt o persoana înțelegătoare si amândoi suntem persoane libere si nu ne-am interzis nimic niciodată, dar niciunul nu am accepta asa ceva, este urât!