| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu prea este credibilă scuza că "Nu am avut semnal la telefon" atunci când ești cu o persoană de sex opus intr-o întâlnire secretă și spui fraza asta soțului/soției/părinților?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune și tu că ai rămas fără baterie...

| wildthing a răspuns:

Pentru ca plec de la premisa ca oricine are potentialul de a insela, iar daca apar si elemente care sa amplifice suspiciunile, cum ar fi lipsa semnalului la telefon, deja sunt sigur ca ma inseala.
Cum era replica aia celebra..."whenever there is any doubt, there is no doubt!".winking