| SoSAtlantis a întrebat:

Buna tuturor, ies la o intalnire cu o fata care inseamna enorm pentru mine, o plac foarte mult si vreau sa o impresionez! Ce as putea face? (Fac orice, pentru ea )

Răspuns Câştigător
| ZambetColorat98 a răspuns:

La intalnire te poti prezenta cu un buchet de flori. Ai grija sa nu-i invadezi spatiu, nu ii arata ca esti gata sa faci orice pentru ea, comportate normal happy

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ce sa faci? Mai bine stai acasa.
Deja esti disperat dupa ea, si daca si ea va afla asta, eh, se poate termina destul de urat, pentru tine desigur.
Asta e cel mai aiurea, sa fii disperat dupa ea, si sa-i mai si arati.
Tu fa ce vrei, doar vezi sa nu pari disperat, fii rezonabil!

| domnuleu23 a răspuns:

Odata ce vrei sa impresionezi o fata, te-ai pus deja pe locul 2 si te inferiorizezi, nu ai niciun motiv sa impresionezi pe cineva, nu ai nevoie de acceptarea nimanui, tu esti tu si nimanui nu-i pasa si nu o sa-i pese de tine mai mult decat tine.