| Puffuliciii a întrebat:

Buna tuturor :*. Imi dati o idee ce as puteai sa ii cumpar prietenului meu? Nu e ziua lui, insa avem relatie la distanta, si ne vom intalni pentru prima data si vrea sa ii fac un cadou cu totul si totul special. Vreo idee?
Dau o Funda mare si Roshiiie :*.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cumpara o clepsidra, una mica, o clepsidruta.
Si spune-i ca fiecare bob de nisip care cade este un "te iubesc" tacut.
O cutie frumoasa si emotia ta cand o vei darui, vor face cadoul de neuitat.happy

4 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Du-l la un restaurant, trimite-l apoi dupa tigari, sau orice altceva, undeva la un magazin nu foarte aproape, vorbeste cu chelnerul sa-i aduca o prajitura (sau ce serviti voi acolo), cu o chestiune scris din ceva pe respectiva farfurie. sau ma rog, ceva de genu'. functioneaza, si va ramane palcut surprins. nu neaparat obiectele fac o intalnire speciala. numai bine si mult succes

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Daca fueaza doaca intro cutie ciapa da pe razatoare hream si dedesubt un trabuc intr-un prezervativ daca e destept se pinde de mesaju transmis incearca si nu vei regreta capa sa fie tocata si hreanu pe razzatoare dat ustri, si ceva neplacut de mirositor urat

| Peachy a răspuns:

Un parfum, un ceas, o curea, un lantisor, o sedinta foto cu voi doi, un tricou, o rama pentru fotografii, un mp3, o poza inramata cu tine, un bilet la un concert, un bilet la o petrecere in club, o petrecere intre prieteni, o geaca, lenjerie intima, o pereche de casti, o cina intr-un restaurant, o cina pregatita de tine, un film la cinema, un voucher de cumparaturi la mall.