| MohmorIbrack a întrebat:

Bună tuturor! Mă confrunt cu o problema. În mod normal menstruația îmi venea pe data de 29 a lunii. Cum luna trecută a fost de 28 zile, mă așteptam sa vina undeva pe 1 Martie, dar nici pana la ora actuala n-a venit. Am avut un contact sexual neprotejat pe data de 18 februarie. As putea fi însărcinată?
Credeți ca dacă voi face testul maine, acesta îmi va arăta rezultatul corect?

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

10 zile intarziere? Este sarcina.
Fa-ti un test la un laborator. cele din farmacii sunt orientative si destul de des dau gres.