| bubualyy a întrebat:

Buna tuturor, ma numesc Alina, as vrea sa-mi da-ti un sfat ceva. Vorbesc cu un baiat pe mess de vreo 4 ani si e din oras de la mine(C-ta). Si ma inteleg super bine cu el, ce s-a mai rugat de mine saracu baiat sa ma intalnesc cu el(la inceput) si eu ca fraiera i-am zis ca "nu vreau sa ma vad cu el" si acum el e plecat in Spania si vreau sa vina acasa sa ma intalnesc cu el(s-a cam intors roata). M-am atasat de el mult si daca mi-ar zice el sa avem o relatie impreuna stam ce stam la momendat cred ca o sa imi zica "as vrea sa o facem si noi esti pregatita?" si eu am 21 de ani si inca sunt virgina, si mi-e frica. va pup si va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Feicitari ca inca esti virgina la 21 de ani! Eu cred ca Dumnezeu a intentionat sa daruim darul virginitatii doar partenerului de casatorie. Eu si sotul meu ne-am testat potrivirea sexuala doar dupa nunta( la 23 si 24 de ani) si ne pare bine si acum de decizia aceasta. Daca venea in discutie subiectul cu alti baieti le spuneam ca am decis ca nu voi avea relati sexuale decat dupa nunta, unii au plecat altii m-au cerut de nevasta, conteaza ce convingeri ai. Nu esti un obiect sa te incerce si unul si altul. Daca e o relatie autentica, sper sa ajungeti la casatorie.

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Alte fete nu mai sunt virgine la varsta ta si te felicit.cred ca esti o fata care are demnitatea ei.si daca o sa vina din Spania va urez noroc si bafta sa aveti... si poate casa de piatrabig grin

| n30x a răspuns:

Wow voi ati vorbit doar p mess fara sa va vedeti? xD Ai grija oate sansele sa realizezi ca in realitate el nu e cum ti-l imaginezi tu eu nu am incredere in mess happy socializez doar cu persoanele p care le cunosc si in realitate. Nu am vrut sa te dezamagesc doar sa iti deschid ochii. Si faza ca esti virgina... o sa iti dai seama cand esti pregatita nu-l lasa sa traga de tine. E important sa iti doresti tu asta mai mult decat el. Bafta!