| izaaa15 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu un sfat, va rog.am fost impreuna cu un baiat timp de 2 luni, cam asa. iar acum el e plecat in strainatate, la munca. tin foarte mult la el, m-am atasat repede, desi am stat putin. e mai mare decat mine cu 6 ani.acum vorbesc cu el prin ajutorul mess`ului, si imi zice ca ii este dor de mine si cand vine vrea sa ne impacam.eu nu stiu ce sa fac, daca pleaca iar si raman singura?sad. voi ce ziceti, merita sa ma impac?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Depinde. Daca ramane langa tine merita dar daca pleaca iar nu are rost sa suferi pentru el.Totusi iti recomand sa faci ceea ce "iti spune "inima dar sa si gandesti putin.