| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor mi-a venit menstruatia destul de bine la 29 de zile dar imi curge putin sh o culoare inchisa un maro nu e rosu si imi curge putin eu am luat pastile prostenor2 si e acum 2 saptamana aproximativ mi-a mai curs tot asa dar a tinut 3 zile asta cred ca e din cauza pastilelor dar acum ce sa cred? Va rog DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Timp de 6 luni vei avea dereglari serioase de la postinor, care este o bomba cu hormoni. Du-te cat mai des la ginecolog (cam o data pe luna), iti va recomanda remedii care sa te ajute sa depasesti mai repede aceasta perioada extrem de dificila si sa nu ramai cu sechele.

| ihaterain a răspuns:

Mai bine mergi la un ginecolog chiar daca suna inspaimantator numai el stie ce ai si cum trebuie tratathappy

| ioana_6383 a răspuns:

Depinde daca esti la inceput ca asa se intampla la inceput tuturor...