| Houselaurie a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 saptamana.ne intalnim ne sarutam, povestim, si eu zic ca o si fac sa se simta bine. ce as putea sa ii fac in timpul intalnirii sau cand o sarut, ca sa o excit mai tare? ea ma mai musca de buza cand ne sarutam.cand ii pun mana pe picioare oare se simte bine? pe unde sa o ating in timpul intalnirii. multumesc.

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Nu fi un porc sa o pipai in zonele intime.O sa te trezesti cu una in freza.Dar poti sa ii pui mana pe picior sau pe fund cand o saruti.Dar cel mai frumos ar fi sa o ti de cap, asa, cu mana prin parul ei in momentul sarutului.TE asigur ca ii va placea mult mai mult decat sa o pipaiwinking

6 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Buna!
eu zic ca se simte bine cand ii atingi picioarele ai pute sa te joci cu parul ei in timpul sarutului eu as spune sa nu te gandesti sai pui mana la vagin sau la fund in acel timp ar crede ca esti nesimtit vei face si de astea cand vei simti ca si ea vrea si este satisfacuta cand facia sta eventual poti sa faci un mic gest ca ai vrea sa atingi partile intime si ea sa te vada putina sa sau sa simta o usoara adiere!
ai mult nu mai ai pe unde o atinge sanii nu cred ca ar fi o optiune ar trebui sa faci o miscare prea brusa ca saia tingi
sper ca ti-am fost de ajutor!

| RoXxy a răspuns:

Nu fi un porc sa o pipai in zonele intime.O sa te trezesti cu una in freza.Dar poti sa ii pui mana pe picior sau pe fund cand o saruti. Poti sa o saruti usor pe gat,o vor trece fioriibig grin.Dar cel mai frumos ar fi sa o ti de cap, asa, cu mana prin parul ei in momentul sarutului.TE asigur ca ii va placea mult mai mult decat sa o pipaiwinking

| eusunttheodorath a răspuns:

Salut daca te place si tu o placi eu cred ca nu se supara daca o mangai pe picior ar trebui sa incerci si ceva mai mult in afara de a o mangaia pe picior...cred ca intelegi la ce ma refer daca nu imi dai mesaj privat

| Spirithire a răspuns:

Atingeo cat mai tandru sa stei ca vrei sa faceti ceva, pune-i mana pe picioare, si in zona sanilor

| GeOrgeADD1995 a răspuns:

Pei fa si tu ca si alti spune-i ca e murdara pe tricou sau blugi

| teknoob a răspuns:

Incearca sai dai degete