| elevasexy a întrebat:

Asa am o situatie foarte foarte ciudata la care ii caut de ceva timp raspunsul si nu reusesc.
La sfarsitul luni august am fost într-o tabara geniala. Am avut cea mai tare camera din complexul de 3 vile (aveam balconul cel mai mare cu vedere spre gradina unde aveau loc toate activitatile, si de asta veneau foarte multe persoane la noi in camera). O data a venit un baiat tare dragut chipes la noi la usa si ne-a intrebat chiar foarte politicos daca poate sa stea sa se uite la noi pe balcon la finala jocului de fotbal. Am acceptat si pentru ca colegele mele de camera trebuiau sa cumpere gustari si organizeze o petrecere am rama singura cu acel baiat.
A fost foarte frumos! Am aflat ca invatam la aceeasi scoala ca e mai mare cu 2 ani,cum il cheama si foarte multe lucruri despre el. Nu stiu cum la un momendat cand echipa vilei nostre da gol sarim amandoi de pe scaun si ne imbratisam. A fost foarte frumos cand el a trebuit sa plece si ma pupat pe obraz.
Pe parcursul taberei ciar s-a purtat foarte frumos cu mine si am petrecut mult timp impreuna. La cursurile de calarie chiar a vrut sa calareasca in concurs cu mine si m-a lasat sa castig. Asa ca l-am invitat in ultima noapte la noi in camera la o petrecere de la ramas bun. In timp ce ne jucam adevar si provocare el a ales provocare si l-am provocat sa ii spuna de cine ii place. A raspuns ca de mine si asta m-a bucarat tare mult. Apoi a fost provocat de cea mai buna prietena a mea sa ma sarute si a făcut-o. Nu a fost un sarut impus sau mecanic a fost unul natural din partea amândurora. L-am intrebat daca vrea sa ramana peste noapte si a spus ca DA. A dormit cu mine am stat imbratisati ne-am sarutat, ne-am mangaiat. A fost de vis.
Am pastrat legatura dar nu ne-a mai vazut pana cand a inceput scoala. Uneori ne intalneam in pauze vorbeam, ne imbratisam ne sarutam. Parca eram un cuplu vechi si bine sudat.
La un momendat s-a distantat. Deja aproape credeam ca nu îi mai pasa de mine. El pe a 12-a eu pe a 10-a nu prea mergea. Dar totul s-a scimbat acum vreo 2-3 săptămâni. Eram singura in clasa la ora de sport si stateam intinsa pe o banca in spatele clasei jucându-ma pe telefon. Intra cineva in clasa ( credeam ca e un coleg de al meu ce venise sa bea apa ) si nu ma ridic, dar vad ca acea persoana nu se opreste la nici o banca si vine spre mine. Vroiam sa ma ridic sa vad cine e dar pana sa apuc sa fac vreo miscare acea pesoana era deja in spatele meu si imi pusese mana la gura. Ma speriasem foarte rau. Cand observ ca acea pesoana imi ia mana de la gura. Vroiam sa tip dar nu mai aveam voce. Si atunci persoana acea vine in fata mea era el. Iubitul meu daca puteam sa il numesc asa. Mam bucurat extrem de mult de aparitia lui. Dar eram nervoasa pe el din cauza sperieturi pe care am tras-o. Inainte sa apuc sa tip la el si sa il intreb ce a fost in capul lui de ma atacat se apleaca peste mine si ma saruta lung. El aluneca pste mine care ma intisesem din nou pe banca. Ne mai jucam putin, ne mai sarutam, mai imi pune mana pe sani (eram imbracata) si imi ia mana si o duce spre pantaloni lui si mi-o baga la el in chiloti. In ciloti lui era umed iar pe mana imi ramasese un fel lichid lipicios semn ca ejaculase.
Asa apoi relaria noastra s-a intors la stadiul din nainte (sarutari si imbratisari).
Astazi pe 8 mi-a propus sa ma invoiesc vineri de la ora de sport inventand o lovitura/raceala ce nu m-ar lasa sa fac ora de sport.
Am nevoie de un sfat : Sa stau in clasa vineri pentru a ma " distra " cu el?
Eu sunt dispusa sa imi pierd virginitatea alaturi de el.
Deci ce sa fac sa fac sex cu el sau sa il refuz politicos ca nu e nici locul nici momentul potrivit?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Frate, tu ai lasat un baiat sa te pipaie dupa cateva zile? Serios? Ce naiba a fost in mintea ta? Si ce relatie e asta, vine la tine in clasa sa te pipaie si apoi se poarta de parca nici nu sunteti impreuna? E clar ca vrea sa faceti sex si apoi sa uite de tine. laughing) Daca te lasi asa usor e treaba ta. Du-te si fa sex in clasa. Poate vin si altii dupa rolling on the floor)

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea fiind considerata de majoritatea fetelor un adevarat ritual si care deoarece este un moment unic, irepetabil este de dorit sa se produca/sa aiba loc intr-un cadru adecvat si de neuitat. S-ar putea foarte bine sa existe si o varianta mai deosebita in care dezvirginarea sa se produca intro locatie cat mai deosebita, mai aparte, una noncomformista si cu consumarea unei cantitati maxime de adrenalina. Depinde doar de tine valoarea la care iti evaluezi virginitatea ta si in ce mod consimti sa ti-o pierzi, cu cine, in ce mod si nu in ultimul rand in ce conditii ti-ai imaginat/dorit sa se desfasoare intregul proces in urma careia urmeaza sa devii femeie. Doar tu poti aprecia.

| Doub a răspuns:

Jesus, eşti aşa naivă.

| sofisis a răspuns:

Stai sa inteleg: vrea sa faci sex cu el in clasa, sau ma rog... oriunde in incinta scolii...desi tu NU ai o relatie in adevaratul sens al cuvantului cu el si tu chiar te gandesti la posibilitatea asta?
Sa iti pierzi virginitatea cu unu care nu face altceva decat sa te pipaie pe banci, prin sali de sport si care apoi iti intoarce spatele?
Daca vrei sa faci strict sex cu el si atat, e ok. Fa sex cu el. Dar daca tu ai chiar si cea mai mica urma de sentiment fata de el, ai face cea mai mare greseala.

| Oana92 a răspuns:

Si unde ai vrea sa te dezvirgineze? In clasa?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca tu chiar simti ca vrei sa o faci, eu spun sa o faci. Daca simti ca nu e baiatul pe care vrei sa-l tii minte toata viata mai asteapta! Si totusi recomand intr-un loc mai romantic sa o faci prima data! Succes!

| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Fata mea, la scoala ti se gasira excitarile :') fii serioasa, poate intra diriga sau profa de anatomie in clasa. Dar sa fim realiste, deja din prima luna voi deja sunteti la acest stadiu...mda, ma asteptam sa mai stai un an, doi, copila mea... dupa parerea mea, vorbind ca de la fata la fata, eu zic ca e mult prea riscant sa faci sex in clasa, la scoala. Daca esti dispusa sa faci sex cu el, fa la el acasa, daca chiar vrea si el, asta se va intampla. Desi sfatul meu e sa mai astepti un an sau doi. Te pup si bafta :*

| razvy1723 a răspuns:

Daca vrei sa o faci atunci go for it, dar nu la scoala sau cel putin nu in clasa. Daca chiar veei la scoala mergi cu el in baie.Desi,daca va stiti de o vara numai, cred ca ar mai trebui sa astepti. Oricum, NU o face in clasa. Daca intra diriga sau un coleg sau altcineva? Atunci ai incurcat-o cu nota la purrare si cu tot.Deci sa nu o faci in clasa.