| mihaela77 a întrebat:

Vreau sa aud si eu parerile voastre in legatura cu un subiect destul de discutat pe acest site.Credeti ca in ziua de azi, intr-o societate care nu mai respecta regulile morale, fetele virgine, cuminti mai sunt respectate sau barbatii au impresia ca sunt "invechite", "proaste"? credeti ca pentru o casatorie ar alege o fata virgina care il iubeste sincer sau una trecuta prin nu stiu cate paturi?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu poti generaliza lucrurile astea. Fiecare om isi doreste altceva, nu ii poti baga pe toti in aceeasi oala. Eu cunosc barbati care sunt interesati de fete experimentate, la fel cum cunosc pe altii interesati de virgine. Tine de mentalitatea fiecarui om.

6 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Ii cel mai tampit lucru sa te casatoresti cu o fata virgina happy! din 100 de motivehappy! si si invers! 1) nu sti daca fata te satisface in pat, daca nu te potrivesti in pat => casnicie ratata 2) nu sti daca barbatul te satisface in pat daca nu te satisface => casnicie ratata, Fata nu are destula experienta!

| Allrc24 a răspuns:

Lumea este bolnava, cum sa alegi una care a fost prin mai multe paturi.invoca stupizenia cum ca nu sunt experimentate dar o iei pentru iubire pura, incredere, devotament nu sex mecanic... oricum eu unul as alege fara sa stau pe ganduri o fata virgina. daca esti inca virgina sa te pastrezi pana in nopatea nuntii ar fi indicat si nu in ultimul rand sexul inainte de casatorie e pacat grav

| nekokami a răspuns:

UFF.Sexul inaintea casatoriei nu e pacat.M-am scarbit sa citesc sex=pacat, iad si ce stiu eu ce tampenie.In ziua de azi nu cred ca mai exista vreun barbat care asteapta ca prietena/sotia sa fie virgina.In plus,virginitatea e relativa,acum un secol, 2, femeile practicau sexul anal pentru a ajunge "virgine" la altar.Deci "virgina"nu inseamna neaparat o fata cuminte si la locul ei.

| catafreestyle a răspuns:

Pai eu sincer nu am preferinte, dar din raspunsurile de mai jos vad ca unora chiar le pasa

| tvictory68 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, nu sunt reguli pentru asa ceva, ca efata mare sau nu, daca e dragoste intre cei doi conteaza.

| oups11 a răspuns:

Dupa parerea mea o fata cuminte,(nu neaparat virgina,daca a facut-o cu un singur barbat si a fost fraierita nu e asa grav) are toate sansele sa devina o partenera ideala... cele care au trecut prin mai multe paturi sunt respectate in fata, pe la spate toti le barfesc si se feresc de relatii serioase cu asemenea fete... orice barbat isi doreste alaturi o femeie fidela, cuminte.chiar daca sunt ranite deseori, fetele cuminti au fost si raman cele mai iubite.alea care umbla prin toate paturile sunt doar pentru distractiehappy