| John04 a întrebat:

Buna tuturor,

Vreau sa mentionez faptul ca am 26 de ani, nu am prietena și in ultima perioada sunt foarte excitat, mai tot timpul, spre exemplu acum ma dor ouăle.

De la ce ar putea fi dorința asta de sex, de asemenea ma și ud foarte repede și des?

Mulțumesc tuturor,

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Situatia descrisa ''ti se trage'' exact de la outele supraincarcate. Fa cate o la@a sanatoasa si totul se va rezolva. Vorba aia : ''O la@a la vremea ei face cat un ''stol'' de femei'' rolling on the floor Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Soluția. Te mai masturbezi când simți nevoia.

| John04 explică (pentru Sofer):

Mulțumesc mult

| TLF92 a răspuns:

Fa o laba ca iti trece dorinta

| John04 explică (pentru TLF92):

Știe cineva vreun site sau cumva sa comunic cu fete, ceva gen pe o rețea de socializare unde ne putem satisface amândoi?
Va mulțumesc mult

| TLF92 a răspuns (pentru John04):

Îți recomand cu toată căldura tinder da sa ai și o sfoara la indemana pe final de zi, îți garantez ca vei fu te la greu în cel mult o luna

| John04 explică:

Știe cineva vreun site sau cumva sa comunic cu fete, ceva gen pe o rețea de socializare unde ne putem satisface amândoi, schimb de poze/video etc?
Va mulțumesc mult