| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturora. Am o intrebare. Daca o fata iti scrie ca are sentimente catre tine, pina la asta ea m-a chemat sa iesim impreuna in parc si am iesit. Peste citeva zile neam inteles sa iesim in parc, dar ploua si nu am iesit. Putin ne-am certat, dar nu grav. Apoi iar peste citeva zile iar i-am propus sa iesim impreuna, dar ea mi-a raspuns ca mai bine am ramine prieteni. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sarasinna a răspuns:

Nu mai faci nimic.inseamna ca nu e hotarata si mai bine o lasi asa.cu cat nu stai dupa ea, cu atat o vei atrage mai mult.

1 răspuns:
| SakonSIUkon a răspuns:

O mai intrebi inca o data daca vrea o relatie cu tine daca nu trebuie sa te multumesti ca prietena sau sa cauti pe altcineva.Parerea mea tu poti sa faci ce vrei eu asa cred ca eeste corect.