| mulinobianco a întrebat:

astazi de 1 ianuarie e ziua prietenei mele, noi locuim departe una de alta si nu trebuia a ne vedem in aceasta zi de aia nici cadou nu i-am cumparat, acum insa neam inteles sa iesim putin in parc. sa mai vorbi. deci ar fi bine sa-i dau un cadou?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E si ziua mea aziwinking Eu zic că mai bine să îi dai bani când vă veţi întâlnii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu vrei sa ii cumperi un canou neaparat cumpara-i. Dar poti la fel si sa ii spui ce sa intampalat si sa ii urezi LA MULTI ANI! Sau sa ii daruiesti un buchet de flori. PARERA MEA