| alexandra290 a întrebat:

Buna tuturos.Am si eu o problema.Am o relatie de aproape 3 luni de zile, iar iubitul meu vrea sa plece pentru 2 zile la tatal lui undeva la tara, parintii lui fiind despartiti.Eu sunt o fire foarte geloasa si el este la fel, tin mult la el si el mi-a spus lucrul asta mai imi spune ca in curand se va transfora in iubire.Am intrat pe id-ul lui si am gasit niste conversatii cu fetele de acolo de la tara din perioada in care noi 2 nu eram impreuna in care ii spuneau ca le este dor de el si il intrebau cand mai vine pe acolo.In mintea mea sunt tot felul de imaginatii, am incredere in el, imi spune aproape orice nu se fereste de mine imi permite sa umblu in ce vreau eu, dar lucrul asta cu plecatu ma macina foarte tare. Dati-mi niste sfaturi. El imi spune ca este o gelozie prosteasca asta.Multumesc

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Are dreptate ca este o gelozie prosteasca, ai incredere in el, e vorba de numai 2 zile[situatia putea fi si invers]tipul daca vrea sa te insele o poate face oricand cu oricine si asta in localitatea unde stati, deci nu cred ca e cazu sa te ingrijorezi, ai incredere in el

| Crisstttina a răspuns:

Du-te si tu cu el happy