| Catalina234a a întrebat:

Buna!;-) Un baiat de la alta clasa mi-a facut o farsa la telefon,spunand ca e nu stiu cine,nu stiu ce si imi zicea intr-una frumusico,frumoaso. Iar am intrebat un tip la scoala cine mi-a facur farsa,iar baiatul respectiv a zis ca el(tipul care o facuse),iar prietena mea crede ca el ma place.Dar faza este ca,odata colegul sau s-a luat de mine,iar el i-a zis: "MA LAS-O!" A mai fost faza ca eram cu prietenele mele si urcam scarile iar el cu prietenul sau,erau la scari iar eu cu prietenele mele i-am pacalit ca urcam pe alta scara, iar ei cum ne-au vazut la usa si nu au vrut sa ma las pe mine in pace Odata s-a mai intamplat ca eram tot cu prietenele mele iar el cu doi amici....si unul a luat-o pe C.M.B.P a mea in brate celalat pe alta fata, iar el m-a luat pe mine...si ceilalti baieti le-au lasat mai repede,dar el nu voia sa ma lase laughing)) Deci ce parere aveti? Ma place? Odata mi-a dat cu mingea de tenis in cap din greseala si a venit imediat sa-si ceara scuze? Deci? D-au fundita! Pupici, TPU! Astept raspunsuri cat mai repede fara critici! :* :*

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Te place dar dupa ce vei creste vei trece la altul. E firesc.

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

Câţi ani ai? 12? 13?