| Andraanda a întrebat:

Un baiat in varsta de 16 ani ar vrea sa faca cu mine s**. stiti voi dar eu am numai 14 ani...Imi dati si voi o parere.Eu cred ca sunt prea mica pentru chestia asta. Dar as vrea sa aflu si parerea voastra daca se poate.Sunt intreaga la cap oricum nu nu stiu ce miarare daca nu faci.Sexul e ca si atunci cand ai dormi laughing.Cred.Parere :X:X

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti prea mica pentru asta. Riscul tau de cancer de col va fi mult prea mare, iar daca ramai insarcinata, vei fi obligata sa nasti copilul, asa ca vei fi un copil cu copil.

| Libelle a răspuns:

E ca si atunci cand ai dormi?
Pai e clar atunci cate cunostinte ai tu despre subiectul astalaughing
Si raspunsul la intrebarea ta e NU.Nu trebuie sa faci nimic cu el, cu atat mai putin daca nu e nimic intre voi.

| Bloodlines a răspuns:

Daca tu nu vrei sa faci sex cu el e ok! happy
Si eu cred ca esti prea mica pentru a face sex!
Mai asteapta 2-3 ani, si dupa aceea!

| Cătălina a răspuns:

Doar nu o sa faci asta pentru ca baiatul ala de 16 ani vrea. Hello. tu realizezi ce inseamna pierderea virginitatii? Nu te mai intalnesti cu ea, si tu ai numai 14 anisori...Pretuieste-o cat o mai ai si fii mandra de asta, caci vezi prea bine in ce vremuri traim.

Nu pleca urechea la carcoteli. O sa o faci cand vei simti si cu persoana potrivita.

Succes.

| Razvan a răspuns:

Ce cauta dupa cuvantul sex emoticonul love struck?
Sau esti printre persoanele alea feministe care inca mai cred din motive melodramatice ca una e sa faci dragoste si una e sa faci sex? Daca da, condoleante
Daca nu, ma simt datoare sa te atentionez ca un parinte, ca in mod normal, legal viata sexuala ar trebui inceputa dupa 18 ani deoarece dezvoltarea organelor este finalizata

| morena a răspuns:

Intradevar esti prea mica, si decat sa faci sex, mai bine ai dormi! Daca e tot una pentru tine!

| Visecolorate a răspuns:

oh go on De ce sa te grabesti doar pentru ca vrea el? Unii baieti doar asta urmaresc oh go on Nu merita. Daca te iubeste nu te preseaza si asteapta. Daca nu si de paraseste doar pentru ca nu vrei sa o faci cu el oh go on Scuza'ma...atunci nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of course esti mica, sexul e o satisfactie pe care o primesti nu inainte de macar 17 ani, cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea crede si tot crede... Draga daca ai stiut ca majoritatea vor zice NU la aceasta intrebare de ce ai mai pus-o? Si sti eu as zice ca NU dar mai poti astepta un an daca ai vrea sa nu te doara prea tarewinking. Daca ai fi cu mine sincer si eoh as vrea aceeasi chestie dar mas astepta ca sa incerci sa m a cunosti. Dar daca il iubesti tare pe tipul acela si vei amana el ar fi suparat si trist in acelasi timp si ati avea sanse sa va despartiti

| chupachups1234 a răspuns:

Creezi? Normal ca esti prea mica! Eu la 14 ani inca ma mai uit la desene si tu vrei sa faci sex! laughingSi sa nu zici acum ca tu nu te mai uiti laughing