| greeneyes_4440 a întrebat:

Buna!
Un baiat m-a placut si eu pe el dar nu am fost impreuna.Si-a facut prietena si tot imi spunea mie de ea.Eu atunci nu o cunosteam nu o vazusem.
El nu prea mai venea pe la mine pe strada. Mi-a facut cunostinta cu un prieten de-al lui.De atunci ei doi au inceput sa vina cam des pe la mine si l-am intrebat de ce tot vin si el mi-a zis ca prietenului lui ii place de mine.Cat nu venea prietenul lui el se purta frumos cu mine ma lua de mana ma incalzea bla bla. Si era despartit de prietena lui si o facea de rahat in fata mea doar sa se dea smecher. A venit fosta din Italia s-au impacat mi-a facut cunostinta cu ea si el mai venea pe la mine dar nu asa de des si ea a inceput sa ma faca de rahat. Ei s-au certat, el venea din nou la mine dar eu nu il bagam in seama ca eram suparata.Am cunoscut reo cativa prieteni de a lui si i-am zis tot ce facea la mine pe strada :se saruta cu aproape toate felete si tinea sa afla cat la suta il plac. Dupa ce a aflat el s-a infuriat si a inceput sa zica de mine numai minciuni si i-am zis unei fete sa-i zica lui ca daca il mai prind prin preajma mea ii rup gatul.
Eu m-am saturat de el sad
M-a si suna sa vorbeasca cu varmea (doar sa iasa afara)
Si intr-o zi cand eram certati m-a sunat sa ii dau contul meu de metin GX si cica ma revansez eu sad
Pe mess nu mai vorbeste cu mine(intra foarte rar).
Nu mai pot de suparare.Cum fac sa ii zic sa nu mai vorbeasca de mine?
Nu vreau sa imi cer scuze sau sa primesc scuze, Nici nu vreau sa mai aud de el dar ma deranjeaza mult ca m-a facut in toate halurile si eu pot sa il pun fratemiu sa-l bata dar nu o fac sad
Ce sa fac crying?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Pe tine te deranjeaza ca se scot vorbe despre tine, sau ca le scoate el? Aia care te cunosc stiu ca tu nu esti asa, de restul ce-ti mai pasa? Vorbeste cu el, chiar daca nu merita si spune-i sa inceteze.Asta se crede un "smecheras" de-ala, si face anumite lucruri ca sa impresioneze, chiar daca prin asta raneste multe persoane.

2 răspunsuri:
| Maddu a răspuns:

Sa il ignori complet, stiu cum e.La telefon nu-i mai raspunde, pe mess nici atat numai ca mai e o problema inteleg te cam deranjeaza ca nu te baga in seama.Pe de-o parte te-a ranit si nu vrei sa mai auzi de el, dar pe ata parte te doare cand te ignora complet. Fa'i si tuh la fel.Si cand te intalnesti cu el ii spui ca ai o alta viata acum si ca vrei sa uiti ca el a existat in drumul tau, Ce a fost nu va mai fi. adio:*Cred ca is de ajuns cuvintele.nu trebuie sa te iei la vorbha cu el pentru ca ii dai apa la moara. Te pup numai bine.Craciun fericit!

| AiEnmaa a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la el sa ii spui ca tu nu mai ai deaface cu el si sa nu te mai deranjeze doar e viata ta personala nu?:*love struck