| anonim_4396 a întrebat:

un baiat ma place mult si eu tot il plac. El vrea sa fim impreuna, sa ne intalnim, dar eu nu stiu ce sa-i raspund fiindca am 13 ani si ma tot gandesc ca e cam degraba. Ma puteti ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Byaaa a răspuns:

Nu-ti face griji, de ex eu am 15 ani si prima relatie am avut-o la 11 anilaughing suna ciudat dar asa e, si mie imi vine sa rad cand ma gendesc, in fine...eu spun sa accepti.Pana la urma nu ai nimic de pierdut. Dragostea e un sentiment frumos, nu doare si nu e nimic anormal in a place ce cineva.winkingSUCCES

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Este cam devreme ești mică încă

| Fantasy a răspuns:

Pai.si ce daca ai 13 ani?laughing unii o avut si de la 10 ani.nu e cine stie ce devreme, incearca!winking mai ales daca il placi f mult

| Stefii_6358 a răspuns:

Buna.
Nu'ti fake griji din cauza varstei.sh eu am tot 13 ani si nu am murit.laughing varsta nu conteaza... daca il placi spune-i DA! nu mai ezita.kiss

| Iuus a răspuns:

Nu te ingrijora, daca chiar va iubiti merita sa incerci deoarece ce rost ar avea sa pierzi o asemenea sansa [ si eu am patit la fel. am spus nu, si totul s-a prabusit]u te ingrijora atat timp cat sunteti niste copii care simt si ei dragostea. BAFTA si succes!