| Nici15 a întrebat:

Buna,un baiat pe care-l plac se tot baga cu mine-n seama si am vorbit mult timp cu el ma punea sa il pup ma lua in brate imi zicea iubire ma alinta mereu si vroia sa iesim afara numai noi doi ca sa ma surute si dintr-o data nu ma mai bagat in seama, ce inseamna asta? eu cred ca din cauza unui prieten de-al sau care nu ma place deloc sad

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Sau poate el avea alte ganduri si tu fiindca te lasa-i greu a renuntat, si-a dat seama ca n-o sa reuseasca nimic. Prietenul lui indiferent ce i-ar fi zis, daca lui ii placea de tine dorea sa se convinga singur de cum esti tu. Nu fii suparata, el e cel care a pierdut. Nu ai de ce sa-ti para rau, tu ai fost sincera! :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa este, prietenul lui este principalul vinovat.

| kandaraki a răspuns:

I-a perit interesul, sau tu nu il mai interesezi, incearca tu sa te apropii de el prin diferite gesturi si vezi ce urmeaza!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Da la influentat, si cred ca in mintea lui a fost asa " daca ea nu-mi arata afectiune doar eu ii arat, iar prietenu meu cel mai bun imi tot zice sa o las in pace ca nu merita pierderea de timp, hai sa-l ascult pe prietenul meu, e prieten de mai mult timp si " tine la mine ", eu cred ca asa a gandit... si daca tu nu i-ai aratat afectiune s-o fi saturat sa-ti arate el si tu nu big grin