| bea_1048 a întrebat:

am fost la patiunuar acum cateva zile, un baiat minunat era acolo imi place mult de el. el se uita mereu la mine si imi zambea... voi ce credeti ca inseamna? Ms mult.

4 răspunsuri:
| Amrita a răspuns:

Pai ce poate insemna? Te simpatizeaza dar poate ca face asta cu mai multe fete pe care le intalneste.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se uita si zambea...pauza...si eu ma uit si zambesc. dar daca nu a facut si alt pas e inutil sa te mai gandesti!

| Zambet a răspuns:

Chiar daca e sentimentul sa va simpatizati reciproc, eu nu cred ca se poate crea ceva.parerea meahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a observatwinking. Poate chiar si-a dat seama ca il placi sau doar a vrut sa-ti arate el tiewinking.