| BellaCullenn a întrebat:

Hey! Prietena mea este la karate cu un baiat de care-i place si-mi zice mereu ca in timpul antrenamentelor baiatul se uita la ea.Dar odata el a trecut pe langa noi alergand si nici nu a salutat-o pe amica mea! Credeti ca o place pe ea,deoarece ei ii place de el si tot zice"poate ma place, daca se uita mai mereu la mine"; vreau sa o ajut.Dar cand el a trecut pe langa ea a alergat si cand a trecut a mers normakl.Va rog ajutati-ma! Multumesc!

1 răspuns:
| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Probabil ca o place, dar sunt sanse sa nu o placa...acum depinde de ce privire are! eu cred ca o place, si atunci cand a trecut pe langa ea este posil ca el sa fi vrut sa fie obsevat... sper ca te-am ajutat1