| ladyL a întrebat:

BunahappyUnde a avut loc prima voastra intalnire?

Răspuns Câştigător
| deea40 a răspuns:

Wow... in seara de revelion la un chef. a fost dragoste la prima vedere. nema sarutat. am povestit. si iata ca suntem si acum impreuna

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acasa la o fata in dormitor am vb si am ajuns la o relatie scurta a durat putin mergeam rar la ea acasa

| Азбука a răspuns:

Pe Luna, cu un extraterestru.
Multumita de raspuns?

| Narfundo a răspuns:

In fata bloculuilaughing.

| cretzufinish a răspuns:

Buna. happy La gradina botanica din oras, 16 martie, ora 15:00. big grin

| Gigiku a răspuns:

La scoala happy pe hol...

| aangelia a răspuns:

Daca te gandesti, oriunde, afara cu vecinu laughing
daca te gandesti la ceva romantic, la un film, dupa la un suc happy

| Mirabela_6911 a răspuns:

In Herastrau.
11. 05. 2008happy
Ora... 17. 30happy
love struck

| walk a răspuns:

Wow. una din cela mai frumoase clipe din viata mea. ne-am intalnit in verde si acolo a inceput o minunata poveste de dragoste care tine de un an si me iubim la fel de mult.pentru noi se pare ca a fost de bun augurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un Pub de Halloween

| Aℓiηηa a răspuns:

Prima intalnire. hmm thinking a fost un esec.adica el venise dupa mine la scoala. si se grabea f tare si am stat 10 min in statie si m-am plictisit [era un dobitocoh go on] acum sincer imi pare rau ca mi-am irosit prima int din viata mea cu prostu ala. straight face