| 0SomeOne0 a întrebat:

Cum a fost prima voastra intalnire? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Poi.
La prima itnalnire ne'am plimbat si am zis cuvinte fara rost! Desigur, aman2 radeam asa de "lala", ca eram emotioanti.
Apoi, seara, pe la 8 ne'am plimbat prin parc si criticam tot ce era rozlaughing.
Era frig, si m'a imbratisat, apoi ne'am sarutat blushing.
Pa, pa.

| MoRtY a răspuns:

La inceput mi-a placut mult de tot, pana am aflat ca prietenul meu m-a luat peste picior.Ne-am distrat, am avut primul sarut(waa...atunci am fost putin incordata), Nu cred ca totul poate fi perfect la o intalnire, este adevarat ca noi oameni suntem perfectionisti dar atunci cand esti in prezenta persoanei iubite, e ca si cum esti inconstienta(zici orice fara sa gandesti). ceva de genu a fost la prima mea intalnire. pa-pa>big grin

| Anonim69 a răspuns:

Ohh Doamneblushing si acum rosesc cand ma gandesc, a fost destul de dragutblushing mai ales ca nu stiam sa sarutI don't want to see, stiti si voi, primul sarut, ma bufnea rasulsad dar mi-a zis respectivul " Roxxx, lasa-ma sa te "invat" "... A fost frumos, mai ales ca o sa-ti aduci aminte toata viata de prima ta intalnire si "iubire". Cum e zicala "Prima iubire nu se uita"