| florinaestera a întrebat:

Unui baiat de aproape 1.95m i-ar placea de o fata de 1.68-1.70? Credeti ca e prea inalt pentru mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Parerile intotdeauna sunt si vor fi diferite. Deci pot fi atat subiective cat si obiective. Insa niciodata nu vei reusi sa determini care este cea 100% adevarata. Tu fa intotdeauna numai si numai ceea ce iti spune convingerea, sufletul sau inima ta. Restul n-ar trebui sa te influenteze, sa nu conteze, sa nu aiba nici-o valoare. Sanatate si fericire!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Porti tocuri inalte cand te vezi cu el, "baba" suferă la frumusețe.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu? eu am 192 și cam toate fetele cu care am avut de-a face aveau în jur de 170.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se poate si invers, mai ales in cazul tau. De ce nu? De ce trebuie sa tinem cont de astfel de aspecte ca greutatea sau inaltimea!?!

| NH4OH a răspuns:

Rare sunt cuplurile în care fata să fie mai înaltă ca băiatul, deci nu. Ești numai bine atât pentru tine cât și pentru el.

| 6Anonim9 a răspuns:

Kabral are 2m si nevasta lui e blonda, are 1.65 laughing)
Daca un negru cu o blonda cu o diferenta de aproape 40cm au o relatie durabila, ai sanse foarte mari. laughing

| Randomuser2000 a răspuns:

Ia in calcul ca o sa stai in genunchi

| cikone a răspuns:

Daca va iubiți nu mai contează nici înălțime, nici mărime, nimic!

| CoKoNut a răspuns:

Eu sunt mai in alt cu 30 cm decat prietena mea si o iubesc mai mult decat ai crede