| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre mine?
Sunt un baiat timid, nu injur aproape deloc, notele de la scoala sunt bune(mai putin la matematica si fizica)imi plac limbile straine, imi plac legumele si fructele foarte mult! imi place sa rad si sa vorbesc in ora, nu imi place matematica aproape deloc, sunt destul de inalt(1.68)nu sunt gras si am multi prieteni.
Parerile sa fie sincere!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti ok !

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Nu e indicat sa ceri pareri strainilor. Din ce zici tu acolo, pari de treaba, dar nu te cunoastem deci nu ne putem face o opinie foarte clara.