| love_2286 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenului meu, face 24 de ani si sunt cu el doar de 2luni si nu prea stiu ce ii place,mi-as dori sa ii fac un cadou care sa ii ramana amintire, ma puteti ajuta cu niste sfaturi? am un buget cam de 150-200leibig grin,deci?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Un lant, bratara de argint pe ca o sa le aiba amintire.Succes!

| millka a răspuns:

Poti sa scoti o poza cu voi doi si s-o pui intr-o rama frumoasa...nu e foarte scump, cam 25 lei te costa cu tot cu ramahappy