| Sibbbbel a întrebat:

Pe 17 luna asta este ziua prietenului meu..si nu stiu ce cadou sa-i cumpar. Imi puteti da si mie cateva idei?batting eyelashes Multumesc. Fundita.:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Cred ca orice baiat care se respecta si isi ingrijeste aspectul are deja un ceas, ar fi foarte frumos sa ii cumpere unul, dar mai intai sa se asigure ca nu are. Unul serios cu o curea neagra sau maronie o sa arate foarte tare, parerea mea.
In parfumuri, eu zic sa nu se bage deoarece nu poti cunoaste gusturile lui si e ceva mai greu acolo! Haine, la fel... Daca este vorba de iubit, eu zic sa fie ceas, chiar si daca este doar un simplu prieten merge de minune, mai poate incerca si ceva pentru calculator, stiu si eu, un mouse, chestii de-astea...dar nu este atat de special ca un ceas.
Bafta!

| Sibbbbel explică (pentru DAC):

Cred ca ceas ar fi cel mai bine. Multumesc :*.

| Keith a răspuns:

Gandeste-te ce si-ar dori el in mod special, e iubitul tau, tu stii ce ii place si ce nu.Eu iti dau cateva idei:un ceas de mana, un parfum de la Avon, un telefon, o rama cu voi doi in poza etc.Bafta!

| Sibbbbel explică (pentru Keith):

Mercii :*.

| Keith a răspuns (pentru Sibbbbel):

Cu placere!

| SecretLady91523 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un album cu poze cu voi si sa ii scrii cate ceva langa poze...e cam singura idee care mi-a venitstraight face. Sper ca te-am ajutat. Noroc:*

| Sibbbbel explică (pentru SecretLady91523):

La asta ma gandisem thinking Mnu stiu. Mercii :*

| Elllliiii a răspuns:

Pai ii poti lua un tricou cu un cantaret preferat sau cv( eu i-am luat prietenului mei cu 2pac), un ceas...sau o inimioara pe care sa scrie te iubesc Andrei de ex depinde cum il cheama. un ursulet....sau poti sa inramezi o poza cu voi 2:d sper ca te-am ajutat:*

| FirstplaceXXX a răspuns:

Prietenei mele i-am facut urmatorul cadou. Am cumparat un cufar de bijuterii, l-am umplut cu monede aurii (50 de bani 2012) si in mijloc i-am pus un ceas(cadoul propriu zis). I l-am ascuns in curtea casei la ea si i-am facut un fel de harta ca sa-l descopere singura. Eu cred ca a fost dragut. Poti face si invers...

| Sibbbbel explică (pentru FirstplaceXXX):

Buna idee thinking ..Ar fi ceva..Multumesc :*