| Nextone a întrebat:

Urmeaza sa ma angajez la o toneta de inghetata si as vrea sa stiu cam ce trebuie sa fac? Cam cat este slariu avand in vedere ca lucrez o zi da si una nu(12 ore)? Multumesc si funda! scuze categoriahappy

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pai si nu crezi ca patronul ar trebui sa-ti dea detaliile astea? Iti zic eu:Stai in strada si servesti toti lesinatii.Trebuie sa te misti repede, sa stii sa sparcai bine in cornet, ca se gaseste vreunul care sa se planga.Ba ca-i prea mica,ba ca-i prea moale si tot asa.Din cand in cand trebuie sa mai dai si cu matura, ca deh! Daca nu dispui de chiveta sau putina apa, ai pus-o! Salariul? In jur de vreo 7-8, dar daca te descurci, iti iese ceva.Nu e o feerie...