| 666_7474 a întrebat:

Va cer sfatul in legatura cu un lucru important pentru mine. Weekend-ul acesta plec din oras impreuna cu prietenul. Vom sta intr-un oras nu prea mare (nu dau nume) la hotel. As vrea sa ii pregatesc ceva deosebit si va rog sa imi dati pareri. Ce as putea pregati? Multumesc!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia sampanie, capsuni(sau ciocolata) si lumanarele mici cu tine si aprinde-le la momentul oportun, cand e el la dus, de exemplu.
Sa ai grija ca lumanarelele sa fie in suport de aluminiu, sa nu dati foc la mobila!
In mod sigur nu se va astepta la asa ceva!
Distractie placuta!
happy

| cristimihailov a răspuns:

Striptease si o curea.

| George_Balan_1988 a răspuns:

O cina romantica si asigurate ca patul e rezistent

| CioccoDu a răspuns:

O cină romantică happy. După te duci până la baie, te schimbi în ceva sexi și tada.A zis HOTEL, deci..clar ce se va întâmpla.winking