| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

va multumesc tuturor pentru raspunsurile d la ultima mea intrebare...gata.s-a rezolvat tot...ieri iarasi a venit aia la el si eu am iesit in oras cu soramea, varamea sh niste prieteni printre care sh un prieten d al lui... el a stat acasa cu aia... l-am sunat si mi-a raspuns aia... m-am enervat...prietenul lui mi-a zis ca el nu ma merita...sh mam "combinat" cu el...tocmai cand ne sarutam a aparut el sh ne-a vazut...am vazut p fata lui ca era gelos dar nu mi-a pasat...ca si eu mam simtit d multe ori ca el...mai tarziu m-am intalnit cu el sa vorbim... mi-a zis ca ma iubeste mult dar nu poate sa treaca peste asta...ca sufera mult...sh vrea sa fiu fericita... el m-a inselat doar o data si la mine a fost a treia oara...big grin... a zis ca l-am facut sa sufere prea mult [e adevarat]... dar in viata lui nu mai vrea sa auda de mine...as vrea sa ma ierte...cum sa fac?crying

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hey happy
Ti'am urmarit povestea si crede'ma ca ai facut foarte bine...adica nu poti sa dai vina tot pe tine pentru ca l'ai inselat de 3 ori... el sta cu alta fata si asta e mult mai grav...si mi se pare absurd ca tot el e cel suparat...ma unii dintre baieti vreau prea mult...nu poate sa o lase pe aia da te vrea si pe tine...pai sa se hotarasca dom'le...si vorbeste cu el si spune'i ca in situatia asta tu ar trebui sa fii cea care nu mai vrea sa auda de el... ignora'l si nu-l lasa sa vada ca mai vrei sa fii cu el...arata'i ca ti'e mult mai bine fara el...si cand o sa te caute il pui sa alegi... ori tu ori aia...cu amandoua nu se poate...si daca tot nu vrea sa o lase pe aia gaseste'ti ceva mai bun... oricum dupa parerea mea nu te merita deloc

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Domne... daca l-ai inselat pe baiat de 3 ori...la revedere...si cu slana in pod si cu buzele unse nu se poate.

| ButterFly_8644 a răspuns:

Prost sa fie sa te ierte.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ai nevoie de iertarea lui? Daca l-ai inselat, inseamna ca nu l-ai pretuit. El te-a inselat de asemenea... Vedeti-va fiecare de drumul vostru si lucrurile se vor aranja in timp. happy