| elenutza22 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine
Acum cam vreo 2 luni si ceva sau 3 nu mai stiu exact am terminat ultimul blister de contraceptive si de atuni am avut contact sexual neprotejat. Am avut ciclul menstrual in decembrie pe 26, iar in ianuarie nu a mai venit, de regula mai intarzie 2 sau 3 zile si astazi e data de 4 februarie, normal trebuia sa imi vina pe 28 sau 29 hai sa zic 30 si dupa calculele mele a intarziat 10 zile de la data de 26 ianuarie, mentionez ca in perioada de fertilitate am avut contact sexual. E posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Da, este ceva logic sa fii insarcinata

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da,e posibil

| wolder a răspuns:

Fa urgent un test de sarcina daca vrei sa stii mai curand si du-te la un ginecolog

| neutrino a răspuns:

De ce nu ai fi? Ai indeplinit toate conditiile.

| crack123 a răspuns:

"mentionez ca in perioada de fertilitate am avut contact sexual", banuiesc ca neprotejat (ca altfel nu isi are rost intrebarea), 10 zile sunt cam multe, eu cred ca esti, dar cel mai bine e sa faci un test de sarcina corespunzator, eventual sa mergi la ginecolog.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Da ai sanse foarte mari de a fi, ia si fa dou teset pentru a fi comvinsa suta la suta de rezultat...

| Metze a răspuns:

Da.

| Metze a răspuns:

Daa.esti! Panica!