| shanela a întrebat:

Bunasad va rog dati mi un sfat nu mai stiu ce sa facbroken hearteu cu asa zisul meu prieten avem o relatie la distanta.Lucrurile la inceput au mers super bine in intelegeam vorbeam nopti intregi la tel vorbeam despre tot felul de lucruri si ne simteam bine.Eu am inceput sa il mint cu niste chestii si ma iertat de multe ori, in timp relatia s-a racit si eu m am cam saturat si l am intrebat daca ma mai iubeste el mi-a raspuns ca inca mai tine un pic la mine dar dupa el mi-a spus o fata de vreao 20 de ani eu cerut prietenia si tra sa aleag intre mine si aia eu nu mai stiam ce sa ii zic dupa care mi-a spus sa ii dau un motiv pentru care sa ramana cu mine ca cica eu nu ii pot oferi nimica ca sunt prea mica si ca nu mai are rost sa continuam eu a zis ok dupa care am mai zis ceva ce la atins la suflet si a inceput sa planga si abia mai putea vb si mi-a zis ca nu poate trai fara mine ca sufera prea mult si mi-a zis sa ne impacam eu acum nu stiu ce sa zic tin la el da si el mi-a gresit de multe ori da si el mo iertat de multe ori dar mo deranjat faza cu „nu imi poti oferi prea multe„ dar si cand o inceput s plagacrying nu stiu ca sa fac P. S eu=14 ani el=17 va rog fara misto si fara raspunsuri gen„la varta asta„straight face ast sfaturile voastre

6 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Pai daca ti'a zis asta inseamna ca tine la tine si vrea sa se impace cu tine. Eu zic sa mai incercati o data si daca nu merge nici de data asta fiecare sa isi vada de viata lui. Acum sunt importante si sentimentele tale fata de el, daca mai tii la el. Vorbeste cu el si ajungeti la un numitor comun, si in privinta varstei nu mi se pare o diferenta cam mare thinking Poate cu "u nu imi poti oferi mai nimic" se referea la relatii intime...asta e inca un subiect despre care sa discutati si sa luati o anumita decizie. SucceS!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu cred ca tipa aia de 20 de ani i-a dat papucii si acum s-a intors la tine...patetic!

spune-i adio si gaseste-ti pe cineva mai aproapehappy

| MyChemicalRomance a răspuns:

Poate avea un simplu moment de nedumerire...nu stia ce sa faca, poate era suparat, si a inceput sa zica tot ce avea pe sufle atunci chiar si ec nu trebuia. Uite, eu am un pr de 18 ani si eu am 14, eu nu mai vroiam sa stau cu el pentru ca ma gandeam ca el avand 18 ani poate vrea mai mult si eu nu aveam cum sa ii ofer, asa ca am incercat sa ii zic dar mai p ocolite si el nu s-a prins. si imi jura ca ma iubeste, pana cand i-am zis ca "am 14 ani, pana la urma ce vrei sa imi ceri ca is mica" si el a zis scurt si la obiect " nu ti-as fi cerut niciodata ceva ce nu ai fi putut sa imi daruiesti, ti-am cerut sa ma iubesti" Mi-am schimbat radical parerea despre el si se pare ca suntem ink impreuna big grin
intreba-l daca vrea ceva mai mult de la tine...si explica-i ca u nu poti face ceva daca el iti va cere ca esti prea mica. Daca intr-adevar te iubeste nu iti va mai spune asta
Bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| anaduna a răspuns:

Eu am avut aproape aceiasi istorie el are 17 eu 13 mi-a spus si mie ca lui nu-i ajunge tot la mine si nu numai o data a intretinut relatii sexuale cu alte persoane dar eu l-am ertat pentru ca din toate totusi la mine s-a intors pentru ca ma iubeste asa ca iarta-l pentru ca tea ales pe tine inseamna ca te iubeste

| anaduna a răspuns:

Eu am avut aproape aceiasi situatie el 17 eu 13 si mi-a spus ca nu-i ofer tot ce el isi doreste de la mini si nu numai o data a intretinut relatii sexuale cu alte persoane dar totusi la mine s-a intors pentru ca ma iubeste iarta-l si tu pentru ca tea ales pe tine si inseamna ca te iubeste