| anonim_4396 a întrebat:

HELP. Am vorbit cu un baiat pe facebook si ne intelegeam super bine. lui ii placea de mine si era totul super ok. Pe urma ne-am intalnit si ne-am placut reciproc. Dar acum abia mai imi scrie. si cand vorbim vorbim doar de iesit sau de sex. Imi zicea la inceput ca nu vrea sex, dar acum mi-a cerut asta. Ce sa cred? Ma place sau vrea doar misto? Tin sa spun ca la inceput vorbeam nopti intregi, dar acum...

Răspuns Câştigător
| Aldercy a răspuns:

Nu cred că e o idee pună să-ţi începi viaţa sexuală cu el. Dacă tu nu ai încredere în tine, atunci nu o face. Plus că, dacă vă cunoaşteţi de mai puţin timp e cam riscant. Mai aşteaptă puţni să-l cunoşti mai bine. Dacă tu consideri că-l cunoşti suficient faci cum vrei.

2 răspunsuri:
| anonimulus a răspuns:

El te vrea pe tine doar pentru cum sa iti zic eu tie pentru o partida cum ar veni si dupa te va lasa si nu va mai vorbi cu tine sau relatia voastra se va baza doar pe asta.

| Mariuca55 a răspuns:

Vrea doar sex nu relatie serioasa