| Eaeea a întrebat:

BunahappyVa rog foarte mult imi dati niste statusuri dragute?big grin FUNDA:*

2 răspunsuri:
| iulytruly a răspuns:

Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc.
Culegand pietricele vei realiza ca ai pierdut un diamant.
Mi-am aprins becu sa sting lumina…
Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte…
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!
Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii castiga…