| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci a întrebat:

Va rog dati-mi niste statusuri dragute. Dau funda...

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Mai lasă-mă un minut.
Mai lasă-mă o secunda.
Mai lasă-mă o frunză, un fir de nisip.
Mai lasă-mă o briză, o undă.
Mai lasă-mă un anotimp, un an, un timp.
Trebuie sa-mi pese mai mult de mine. C�teodata sa faci rau, aduce bine.

| Flaviucu a răspuns:

1. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie.
2.Viata nu e altceva decat un vis, iar daca stiti sa creati o viata din iubire, visul poate deveni o capodopera.
3.Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcat/a acolo unde esti. Dar, sa ti se simta lipsa imediat cum pleci.
4.Zambetul meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic.
5. Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealalta!
6.In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut.
7.Chiar daca zambetul tau durează o clipa, tu stii, ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vii.

| CuloriHD a răspuns:

De craciun fii nebun si handicapatlaughing
Funda?

Răspuns utilizator avertizat