| CrAnIu_8887 a întrebat:

Va rog puteti sa-mi spuneti cum pot sa impresionez un baiat mai mare cu 2 ani decat mine? Chiar daca n-am vb niciodata? Va rog dati-mi un rasp!

4 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Sa`l impriesionezi, zici tu thinking
Pai ai putea incerca sa gasesti un subiect de discutie, sa vorbiti din cand in cand, sa tineti legatura. :p
Nu obtii nimic daca nu vorbiti...
Nu stiu cum ai putea sa-l "impriesionezi" :-s
Succes :*! happy

| LaviniaFeraru12 a răspuns:

Stiu si eu sunt in aceeasi situatie are par blond cu suvite negre si ochi albastri

| LaviniaFeraru12 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie: imi placea de un baiat si am inceput sa il privesc mai tot timpul (de fapt mereu). Am aflat de la o prietena ca el ma crede nebuna pentru chestia asta.Asa ca am inceput sa ma ''joc'' cu el. Am inceput sa ii fac impresia ca nu il mai plac asa mult. ex: nu il mai priveam intruna. Astfel el a devenit gelos si a inceput el sa se uite mereu la mine.Acum cred ca ma place. Sper din tot sufletul ca te-am ajutat. Unii baieti sunt foarte traznitzi!

| CrAnIu_8887 explică:

Vreau sa vb cu el dar nu vreau sa ma creada obsedata big grinCel mai bun rasp primeste fundita big grin