| ciocolataamăruie01 a întrebat:

Va rog sa cititi tot! happy
Vorbesc de mai mult timp cu un baiat, dar in ultimul timp a inceput sa se comporte ciudat.Pe retelele de socializare, vorbeste cu toate fetele, le spune ca sunt dragute etc.Asa mi-a spus si mie dar nu stiu ce sa mai cred...prima data vrea sa ne vedem dupa aia baga tot felul de scuze.Nu cred ca sunt prima fata careia ii spune lucrul acesta si ma simt...folosita.Am impresia ca ma si minte in privinta unor lucruri.Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu este tocmai baiatul perfect pentru tine. Cu siguranta iti doresti altceva! Hmm thinking, din punctul meu de vedere nu este normal sa vorbeasca cu toate fetele pe site-urile de socializare si mai ales sa le faca si complimente daca este cu tine. Sa inteleg ca voi doi sunteti impreuna? sau..intentionati sa fiti impreuna? Daca e vorba despre o viitoare relatie, las-o balta! daca te-ar placea cu adevarat si-ar face timp sa iesiti impreuna, sa vorbiti, etc. Parerea mea este ca nu merita sa faci nici un efort pentru el daca are un asemenea comportament! Renunta la el, baieti mai sunt si vei vedea ca la un moment dat va aparea persoana potrivita. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu sincer nu as suporta asa ceva! Te foloseste, isi bate joc de tine! Lasa-l! Singura fata draguta pentru el ar trebui sa fii doar tu nu o gramada de fete, pe scurt e afemeiat vrea sa il simpatizezeze cat mai multe fete ca sa fie el cineva batandu-si joc de sentimentele tale. Nu pune la suflet si lasa-l!

| gingergirl1 a răspuns:

Da stiu, e acelasi sentiment cand il vezi ca da like la toate panaramele...laughing Off...doamne si ii ia o groaza de timp sa raspunda la un comm.SCZ si eu cu ale melelaughing
Poi ce sa zic? ori incearca sa te faca geloasa, ori nu te place, ori te foloseste, ori ii sunt amice, ori sunt dragute big grin

| ramonici90 a răspuns:

E baiat si asta spune tot. Unii chiar nu sunt facuti pentru o relatie serioasa. Daca nu sunteti impreuna, nici nu te gandi sa fii cu el pentru ca o sa continue cu gesturile astea si tot nu o sa iti convina. Explica-i ca te deranjeaza ca vorbeste cu altele si poate intelege. Daca nu, lasa-l ca nu merita sa te implici.

| BlockBuster90 a răspuns:

Poate u esti doar 1 din acele fete de care el zice ca sunt dragute, a zis sa va vedeti doar pentru a il simpatiza. sau nu stiu... ori e afemeiat. te sfatuiesc sa il lasi deoparte, ca nu merita, funda?