| Dearscorpion a întrebat:

va rog seriozitate! Nu mai stiu ce sa fac parul meu trebuie spalat in toata ziua pentru a arata bine. daca nu il spal o zi e de parca nu l-am spalat o saptamana. Spuneti va rog o metoda pentru al tine macar 2-3 zile frumos. Va rog

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul nu se spală în fiecare zi, îl distrugi!
La 3-5 zile și chiar 7 zile dacă nu se îngrașă.
L-ai învățat așa și acum este extrem de pretențios. Singura variantă este să-l speli pentru început la 2 zile o perioadă de timp și apoi să crești la 3 zile distanța dintre spălări, și tot așa.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Cabuli99 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere un tratament si sigur va da roade si apropo sa nu te dai cu balsam decat pe varfuri si nu pe radacini pentru ca ti se va ingrasa parul foarte tare!

| HeloKity a răspuns:

Dispari de la categoria asta!

| 000nina000 a răspuns:

Incearca masca de par de la AVON cu minerale din Marea Moarta este foarte buna

| ilary10 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa te duci la dermatolog si te va indruma el ce sa faci.degeaba incerci masti si alte tratamente iti trebuie ceva profesional si medical.dermatologul e solutia cea mai bunahappy

| Aimee07 a răspuns:

Mai, faputl k il speli zilnic,ii deteriorezi firul, un tratament cu keratina la un salon, nu stiu thinking