| anonim_4396 a întrebat:

va rog spuneti-mi parerea voastra.Este vorba de fratele iubitului meu, el nu m-a suportat si nici nu ma suporta deloc, fara sa ii dau nici un motiv are tot timpul ceva cu mine.Acum cateva zile am discuitat cu sora mai mare si cu o prietena de a ei in varsta de 30 de ani si mi-au spus ca el este indragostit de mine si ca imi gaseste orice defect si motiv sa se ia de mine, ca este invidios ca nu m-am uitat la el ci la fratele lui. Voi ce credeti? Credeti ca este posibil asa ceva? Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| Linilerei a răspuns:

Se poate și asta. Nu neg. Prietenul meu cel mai bun ( ne-am despărțit ) așa făcea pentru orice băiat căruia îi spuneam că e drăguț. Mă ducea la limita în care consideram că are dreptate în tot ce zice și mă influența. Se poate să te placă și cumva să respingă ce simte doar ca să nu îți distrugă relația cu actualul. Also, poate să nu te placă deloc din diverse motive. Dar dacă te place se poate să se comporte urât cu tine pentru că nu îi convine relația ta cu fratele lui. Cel mai bine e să discutați în privat. Invită-l la o cafenea sau o plimbare prin parc sau într-o cameră și vorbiți.

3 răspunsuri:
| grapeFruit09 a răspuns:

De ce nu, foarte posibil, dar cred ar trebui sa observi daca te place.Eu zic ca chiar daca nu te suporta, n-are nimic cu relatiile voastre si nu are cum sa-ti influenteze prietenul.Cred ca ar trebuie sa vb cu el, sa il intrebi ce are, de ce se comporta\vorbeste asa.
Baftahappy

| OnlineZ a răspuns:

Dau funda.hee hee

| OnlineZ a răspuns:

Pai chestia e ca are 2 poze cu mine pe telefon si i-a spus odata unei prietene ca ii este ciuda pe mine ca l-am ales pe george.