| ManOfWar98 a întrebat:

Vacanta asta am vorbit foarte mult cu o colega si ea tot imi spunea chestii in gluma de genu "iubitule" "ma mai iubesti" si vreau sa-i spun ca o plac cu adevarat dar nu stiu cum...Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Pay ori era ironica! Ori chiar te place! insa ia-ti inima in dinti si spune-i direct ca o placi! Nu e chiar asa greu! Esti barbaat ce naiba? Ai demnitatea ta! Poti trece peste un esec in caz de.

| username_3216 a răspuns:

Era ironica

| PattyxPaty a răspuns:

Sall big grin! Pai ar trebuia ca in pauze sa stai mai mult timp cu ea si sa ii spui glume rolling on the floorCand iesiti de la ore sa o conduci acasa si la destinatie ia-ti inima in dinti si spune-i ceva de genul :"Uite mie imi place de tine:XAi vrea sa stai cu mine?"
FUNDA?(daca vrei)

| Costiiina a răspuns:

Sincer eu cred ca si ea te place. sau ce putin banuieste ceva despre sentimentele tale. dupa parea mea (st fata) eu zic ca ar trebui sa iesi cu ea la o plimbare,un suc si sa deschizi subiectu "iubiti" daca ea are prieten, mai in glm mai in serios ii spui si tu "iubito"sau mai faci o glumitza de genu pentru ca la un moment dat o sa se prinda... dupa parerea mea cand ar trebui sa va indreptati spre casa sau eu stiu depinde cat de repede se prinde si ea de ce ii dai tu de inteles, ar trebui sa iti faci curaj sa o iei de mana si atunci o sai vezi reactia daca te place sau nu. asta depinde si de firea ta si a ei. si daca esti un pic mai indraznet ar trebui sa o si saruti si chiar daca iti e rusine ar trebui sa iti faci curaj pentru ca de obicei fetelor le plac baietii mai indrazneti,cu tupeu,cu simtu umorului, poate chiar si un pic golani dar totul cu masura... poate te surprinde ce iti spun dar sincer multe fete nu recunosc ca le atrage atenti mai repede un baiat cu tupeu, un golan de cartier decat un baiat timid, la locul lui sper sa iti fie de ajutor.Bafta