| Flavius04 a întrebat:

Salut.Ma puteti ajuta si pe mine?
Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun ca o plac.Am mai placut o fata si i-am spus ca o plac dar a spus la toata lumea a auzit toata lumea. Vreau sa-i spun fara sa ma fac de ras sau ceva de genu'. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Poate ca a zis la toata lumea prima fata, pentru ca s-a simtit flatata si a fost un motiv de mandrie pentru ea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ca sa seduci o femeie nu trebuie sa ii spu ica la 6 ani, o chemi in tarcul cu nisip si ii spui "eu te plac", nu mai esti copil, o stimulezi, faci tranzitia intre emotii, o atingi, nu eziti. Fa-o sa simta ca oplaci, lasa putin mister.