| justasking1 a întrebat:

Buna, vi se pare normal ca iubitul sa va ia inapoi un inel oferit dupa ce ati avut o relatie frumoasa, in care l-ati ajutat moral si financiar, v-ati pus toate relatiile ca sa ii rezolvati problemele ce le avea si sa inceapa o munca fiindca n-avea deloc bani? Iar acum ca o duce bine si-a schimbat radical comportamentul purtandu-se urat, mintind, jignind, apoi la scurt timp dupa inel sa aflati ca inca e legat de trecut, avand toate bunurile pe fosta lui? L-am ajutat cu o suma importanta de bani, erau economiile pentru niste probleme de sanatate si ca sa mi-o dea inapoi imi cere respectivul inel, dat atunci "din dragoste". Voi ce ati face? M-a injurat in ultimul hal si imi reproseaza zilnic lucruri, vorbind foarte urat.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Da-l dre@cu' de inel, da-i-l inapoi, recupereaza-ti banii de la el (daca poti)...si apoi rupe orice contact cu el definitiv.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, spune-i ca-l dai inapoi, cand iti da toti banii imprumutati.

| mihai69 a răspuns:

Normal, nu. Dar iată că se poate.

| Daz01 a răspuns:

Cred că este cel mai bun lucru care ți s-a întâmplat în viață, să te desparți de un așa om cu un caracter de nimic.

| justasking1 explică (pentru Daz01):

Multumesc frumos

| YeeeeRoooock a răspuns:

Spune i sa iti dea banii inapoi...