| Anonimus12222z a întrebat:

Bună! Vin în fața voastră cu o întrebare oarecum penibilă. Însă care mă macină.
Am avut un moment mai intim cu iubitul meu și totul s-ar rezumat la un handjob din partea mea pentru el, in urma căruia și-a dat drumul, menționez că eram îmbrăcată în tot acest timp. După asta, l-am șters cu șervețele, totul era clean. După ceva timp, am repetat asta, stergandu-l, și eu, însă și el cu șervețele, apoi după ceva timp, mi-a introdus doua degete in vagin însă în acel moment nu avea lichid pe degete. Există posibilitatea unei sarcini daca el nu avea lichid pe degete?
Rog seriozitate! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Laso pe Corina că ea știe tot.nu nu poți rămâne însărcinată

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu, spermatozoizii traiesc atat timp cat sperma e lichida.Cand se usuca nu mai traieste nimic.

| Hyperion7 a răspuns:

Șansele sunt mici, spre 0
Stai fara griji!

| Corina3434 a răspuns:

Sa inteleg ca i-ai facut laba?