| anonima16 a întrebat:

Buna happy Vineri m`am intalnit cu vecinul` meu, in timp ce vorbeam cu mama lui big grin. Si a inceput sa se bage in seama si m-a intrebat` El : Ai fost la strand >:? Eu : da :d, dupa cateva minute coboara :d si era pe scari, imi spune` El : bronzato love struck. si imi facea din ochii love struck. Se uita de obicei intens la mine cand ma vede, ma saluta, imi zambeste mult. Si imi lasa impresia ca ii place de mine, dar nu sunt sigura. As avea nevoie de niste sfaturi`, pareri. happy Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| AnnY98 a răspuns:

Hey...Fi sigura ca te PLACE...infloreste un cuplu nouwinkinghappy.Fi sigura ca te placetongue.
Dai si uh imresia ca-l placibig grin.Daak n u tear placea nu tiar da aceste impresiihappy. Deci eu iti zic sa vb cu el, sa te mai dai pe langa el si poate intr-un final iti zice ca te place:->. atunci sti ce sa raspunzi(evident daca si uh il placi)laughing
ca.Baftahappy

4 răspunsuri:
| Abcdefg123 a răspuns:

Hmm.da, te place.Dar după " golănesc " de abordare folosit nu cred că vrea ceva foarte serios. Poate vrea să mergeţi impreună la ştrand. Acum depinde şi de cât de bine il cunoşti tu.
Baftă!

| Anndddra a răspuns:

E mort dupa tinewinking

| oana_5984 a răspuns:

Opahee heemno ni un cuplu nouhee heedoi porumbeilaughing te place sigur...adika poate ii vreun' obsedat u stii dapoi daca nu-i te placehee hee eu zis sa te dai si u la el si poate iasa cevabig grin mult noroc:*:*:*

| lucimatluci a răspuns:

CLAR CA E DUPA TINE.acum urmeaza sa deduci tu ce doreste, ceva serios sau doar placere.bft