| oana1 a întrebat:

voi ce credeti daca primeste o fata un ursulet de la un baiat inseamna ca e din dragoste sau o iubeste?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca sunt impreuna, il primeste din dragoste, daca sunt doar prieteni il primeste din prietenie, respect, intelegere.
Asta este parerea mea.

Toate cele bune!happy

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Din dragoste sau o iubeste? laughing Ce vrei sa spui? Ca e din dragoste ca prieten, ca amic? Daca primeste un ursulet de la prietenul (iubitul) ei, e pentru ca tine la ea. Dar daca e de la un amic, poate fii din simpla simpatie.

| LNK a răspuns:

"din dragoste sau o iubeste" Realizezi ca dragoste sau iubire e acelasi cuvant nu?
Oricum, unii spun ca e prietenie. Dar hai sa fim seriosi, voi primiti din prietenie de la toti baietii pe care ii cunoasteti un ursulet? Tind sa cred ca nu. In opinia mea e indragostit de tine, dar poate nu are curajul sa-ti spuna si s-a gandit sa-ti dea un "indiciu".

| cssandreea a răspuns:

Sunt mai multe variante :

1. Din Prietenie
2. Din Dragoste :X

| Noname69 a răspuns:

Poate e din prietenie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M...pai poate ca e un inceput sau poate mai multlaughing depinde de cum e cu tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cum se comporta cu tinelaughing)