| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi ce credeti ca inseamna a face dragoste?

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

A face dragoste / sex cu persoana iubita.

| Octavutzu a răspuns:

Pai avand in vedere ca e o mare diferenta de la dragoste la sex ceia ce unu nu stiu s diferentieze. A face dragoste inseamna pentru mine sa o faci din toata inima cu multa dragoste si sa nu te gandesti doar sa te satisfaci pe tine insusi ci si pe partenerul/partenara. Eu zic ca pentru a obtine o partida de DRAGOSTE reusita trebuie sa existe mult respect si multa iubire...

| stefangeles a răspuns:

O mangaiere, un sarut, o soapta, o atingere... mai departe nu stiu happy

| dragosh a răspuns:

Sex ce dreaku sa insemne

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

In orice caz nu a face sex. A face sex si a face dragoste sunt 2 lucruri total diferite. A face dragoste inseamna a te oferi trup si suflet persoanei iubite, a te desprinde de realitate concentrandu-te asupra persoanei iubite oferindu-i iubire, mangaieri, saruturi tandre etc.